شـآپـَرَ ڪـــــــِ سَـبــز ِ قـَــفــَســــــــے

ღشبے از درد فراقش رو به میخانـہ نمودم دیدم ازبخت سیا ـہـم در میخانـہ ببستـہღ

✘✔ توضیح در خصوص خبر نیاز به خون یکی از بیماران+عکس✘✔

با توجه به اینکه خبری اخیرا توسط والدین یکی از بیماران در روزنامه و سایت های اینترنتی منتشر شده است مطالب زیر به اطلاع مردم عزیز رسانده میشود.

 

سالانه تعداد زیادی از بیماران مبتلا به سرطان خون برای درمان قطعی بیماری خود به پیوند سلولهای بنیادی پیدا میکنند که برای ادامه زندگی باید این پیوند انجام شود. این سلولهای بنیادی باید از یک فرد سالم که از نظر ژنتیکی با بیمار سازگار باشد گرفته شود. با این وجود متاسفانه برای تعداد زیادی از بیماران دهنده مناسب پیدا نمیشود که بیمار فوق الذکر نیر یکی از این بیماران میباشد. راه حل این مشکل وجود بانک های اهدا کنندگان سلولهای بنیادی میباشد که افراد انسان دوست و داوطلب با ثبت نام در این بانک ها موجب ایجاد امیدی برای نجات این بیماران میشوند.

 

جهت آشکار شدن موضوع باید توجه داشته باشید که این بیمار تنها یکی از تعداد زیادی از بیماران میباشد که نیاز به پیوند سلولهای بنیادی دارد و مرکز پیوند بیمارستان شریعتی و بانک اهدا کنندگان سلولهای بنیادی ایران برای پیدا شدن دهنده مناسب برای آنها تلاش می کند.

 

در صورتی که شما دوست گرامی نیز تمایل دارید که به این بیماران کمک کنید میتوانید به جمع داوطلبین اهدای سلولهای بنیادی بپیوندید و نجات دهنده یک زندگی باشید.

 

برای اطلاعات بیشتر میتوانید به بخشهای مختلف این سایت مراجعه کنید و اگر هنوز سوالی داشتید با ما تماس بگیرید

 

 

در انتها بیاد داشته باشید که تنها یک بیمار نیست که نیاز به دهنده دارد و شاید شما بتوانید به آسانی در طول زندگی خود یک زندگی با ارزش را نجات دهید

 

شاید نتوانیم زندگی ایجاد کنیم ولی شاید بتوانیم یک زندگی را حفظ کنیم

 

 

در اینجا برای کمک به این بیماران ثبت نام کنید - > کلیک کنید

 

 

از شما هم وطن نوع  دوست سپاسگذاریمDesign By : Pichak